Geleceğin İletişim Teknolojisi ile Sağlanan Çözümler

Chrome

ENERJİ SEKTÖRÜNDE TELCOREX ÖNCELİKLERİ BİLİYOR


  Enerji sektöründe hız çok önemlidir. Elektrik veya gaz kesintileri gibi belirli bir bölgeyi etkileyen ve çağrı trafiğini oldukça arttıran şikayet ve bilgi aramalarına hızlı dönüş sağlayabilmek için TelcoreX en mantıklı çözüm.

  Kazanan bir müşteri deneyimi yaratın
       Müşterilerin geçmişinin 360 derecelik bir görünümüne erişmek ve her etkileşimi kendi özel durumlarına uyacak şekilde uyarlamak için CRM'nizle sorunsuz bir şekilde entegre edin.
      Halihazırda kullandığınız sistem ile entegre çok kanallı iletişimi destekleyen iletişim merkezi yönetimi çözümüne güvenin


Chrome
Chrome

  Dakikalar içinde kurun ve gereken değişiklikleri yapın
       İş akışlarınızı düzenledikten sonra her yerden ulaşılabilir olan İletişim Merkezi Yönetimi sistemini dakikalar içinde entegre edin.
      Çağrı hacimlerine ve değişen ihtiyaçlara göre çalışma saatlerini, aracı uygunluğunu, çağrı dağıtımını ve IVR ayarlarını hızla ayarlayın.


     Çağrı etkinliğini izleyin ve çağrı merkezi performansını artırın
       İş hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmanızı kolaylaştıran, cevapsız çağrı oranı, temsilci başına çağrı sayısı ve temsilci kullanılabilirliği gibi kritik KPI'ları yakından takip edin.

      Canlı Akışımızdaki tüm arama etkinliğini takip edin, böylece talebi karşılamak için iş akışlarını hızla ayarlayabilir ve ekiplerinizi daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmak için görevlendirebilirsiniz.

Chrome