Geleceğin İletişim Teknolojisi ile Sağlanan Çözümler

Chrome

FİNANS ŞİRKETLERİ TELCOREX'İ TERCİH EDİYOR


  Müşterileriniz en iyisini bekler ve Telcorex bunu gerçekleştirmenize yardımcı olur

  Bankacılık, sigortacılık, varlık yönetimi veya yatırım alanlarında ne ölçekte bir firma olursanız olun destek sağlamak çok önemlidir. TelcoreX ile en yüksek veri güvenliği standardının yanı sıra tüm müşteri verileriniz tek bir yerde bulunarak, ekibinizin daha hızlı soruları yanıtlamasına olanak tanır. CRM'nizi TelcoreX ile entegre ederek platformlar arası etkileşimleri rahatça takip edin.

  Kazanan bir müşteri deneyimi yaratın
       Müşterilerinizin geçmişinin 360 derecelik bir görünümüne erişmek ve her etkileşimi kendi özel durumlarına uyacak şekilde uyarlamak için CRM'nizle sorunsuz bir şekilde entegre edin.
      Halihazırda kullandığınız sistem ile entegre çok kanallı iletişimi destekleyen iletişim merkezi yönetimi çözümüne güvenin


Chrome
Chrome
     Dakikalar içinde kurun ve gereken değişiklikleri yapın
       İş akışlarınızı düzenledikten sonra her yerden ulaşılabilir olan İletişim Merkezi Yönetimi sistemini dakikalar içinde entegre edin.

      Çağrı hacimlerine ve değişen ihtiyaçlara göre çalışma saatlerini, aracı uygunluğunu, çağrı dağıtımını ve IVR ayarlarını hızla ayarlayın.

     Çağrı etkinliğini izleyin ve çağrı merkezi performansını artırın
       İş hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmanızı kolaylaştıran, cevapsız çağrı oranı, temsilci başına çağrı sayısı ve temsilci kullanılabilirliği gibi kritik KPI'ları yakından takip edin.

      Canlı Akışımızdaki tüm arama etkinliğini takip edin, böylece talebi karşılamak için iş akışlarını hızla ayarlayabilir ve ekiplerinizi daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmak için görevlendirebilirsiniz.

Chrome