Geleceğin İletişim Teknolojisi ile Sağlanan Çözümler

Chrome

KAMU KURULUŞLARINDA TELCOREX'LE HİZMET


  Modüler olan yazılımımız, devlet kurumlarının daha verimli ve halkın ihtiyaçlarına hızlı hizmet eder hale getirir. Daha iyi dijital hizmetler oluşturarak kamu kuruluşunuzun halka hizmet ve bilgi sunma şeklini iyileştirin.

  Daha kısa yanıt süreleriyle müşterilerinizi etkileyin ve size ulaşmalarını kolaylaştırın. Telcorex, devlet kuruluşlarına halka daha iyi müşteri deneyimleri sunmak için ihtiyacınız olan her şeyi verir.

  Kazanan bir müşteri deneyimi yaratın
        Arayanların geçmişinin 360 derecelik bir görünümüne erişmek ve her etkileşimi kendi özel durumlarına uyacak şekilde uyarlamak için CRM'nizle sorunsuz bir şekilde entegre edin.
      Halihazırda kullandığınız sistem ile entegre çok kanallı iletişimi destekleyen iletişim merkezi yönetimi çözümüne güvenin


Chrome
Chrome
     Dakikalar içinde kurun ve gereken değişiklikleri yapın
       İş akışlarınızı düzenledikten sonra her yerden ulaşılabilir olan İletişim Merkezi Yönetimi sistemini dakikalar içinde entegre edin.

      Çağrı hacimlerine ve değişen ihtiyaçlara göre çalışma saatlerini, aracı uygunluğunu, çağrı dağıtımını ve IVR ayarlarını hızla ayarlayın.

  Çağrı etkinliğini izleyin ve çağrı merkezi performansını artırın
       İş hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmanızı kolaylaştıran, cevapsız çağrı oranı, temsilci başına çağrı sayısı ve temsilci kullanılabilirliği gibi kritik KPI'ları yakından takip edin.
      Canlı Akışımızdaki tüm arama etkinliğini takip edin, böylece talebi karşılamak için iş akışlarını hızla ayarlayabilir ve ekiplerinizi daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmak için görevlendirebilirsiniz.


Chrome