Geleceğin İletişim Teknolojisi ile Sağlanan Çözümler

Chrome

LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE TELCOREX HIZI


  Rezervasyondan varış noktasına kadar, müşterileriniz her zaman, her yerde bağlantı kurmayı bekler. Geleneksel kanalların dışında çoklu kanal yönetimi ile mesajlaşma, canlı sohbet, sosyal medya, e-posta veya ses yoluyla nerede olurlarsa olsunlar yolcularla iletişim kurarak sorunsuz dijital destek sağlayın.

  Yolcular için kesintisiz destek
       Yolcuların geçmişinin 360 derecelik bir görünümüne erişmek ve her etkileşimi kendi özel durumlarına uyacak şekilde uyarlamak için CRM'nizle sorunsuz bir şekilde entegre edin.
      Halihazırda kullandığınız sistem ile entegre çok kanallı iletişimi destekleyen iletişim merkezi yönetimi çözümüne güvenin
      İş akışlarınızı düzenledikten sonra her yerden ulaşılabilir olan İletişim Merkezi Yönetimi sistemini dakikalar içinde entegre edin.
      Çağrı hacimlerine ve değişen ihtiyaçlara göre çalışma saatlerini, aracı uygunluğunu, çağrı dağıtımını ve IVR ayarlarını hızla ayarlayın.


Chrome
Chrome
     Çağrı etkinliğini izleyin ve çağrı merkezi performansını artırın
       İş hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmanızı kolaylaştıran, cevapsız çağrı oranı, temsilci başına çağrı sayısı ve temsilci kullanılabilirliği gibi kritik KPI'ları yakından takip edin.

      Canlı Akışımızdaki tüm arama etkinliğini takip edin, böylece talebi karşılamak için iş akışlarını hızla ayarlayabilir ve ekiplerinizi daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmak için görevlendirebilirsiniz.