Geleceğin İletişim Teknolojisi ile Sağlanan Çözümler

Chrome

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE TELCOREX GÜVENİLİRLİĞİ


  Sağlık hizmetleri için bulut tabanlı iletişim merkezi yönetimi ile güvenilir ve güvenli bir iletişim çözümü ile hasta deneyimini en üst düzeye çıkarın. TelcoreX, her hasta için eksiksiz bir 360 derecelik görünümünü sağlar. Böylece bilgi toplamak için daha az, kaliteli bakıma odaklanmak için daha fazla zaman harcamış olursunuz.

     Hastaların geçmişinin 360 derecelik bir görünümüne erişmek ve her etkileşimi kendi özel durumlarına uyacak şekilde uyarlamak için CRM'nizle sorunsuz bir şekilde entegre edin.
    Halihazırda kullandığınız sistem ile entegre çok kanallı iletişimi destekleyen iletişim merkezi yönetimi çözümüne güvenin

  Hastaların verilerini her zaman güvende tutun
       Veri güvenliği, özellikle tıbbi veriler söz konusu olduğunda çok önemlidir. Telcorex ile hem siz hem de hastalarınız emin ellerdesiniz.
      İş akışlarınızı düzenledikten sonra her yerden ulaşılabilir olan İletişim Merkezi Yönetimi sistemini dakikalar içinde entegre edin.
      Çağrı hacimlerine ve değişen ihtiyaçlara göre çalışma saatlerini, aracı uygunluğunu, çağrı dağıtımını ve IVR ayarlarını hızla ayarlayın.


Chrome
Chrome
     Çağrı etkinliğini izleyin ve çağrı merkezi performansını artırın
       İş hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmanızı kolaylaştıran, cevapsız çağrı oranı, temsilci başına çağrı sayısı ve temsilci kullanılabilirliği gibi kritik KPI'ları yakından takip edin.

      Canlı Akışımızdaki tüm arama etkinliğini takip edin, böylece talebi karşılamak için iş akışlarını hızla ayarlayabilir ve ekiplerinizi daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmak için görevlendirebilirsiniz.